Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2021 14:02
SnowRunner
628V

SnowRunner już w Xbox Game Pass, na Steam i Switchu. Twórcy zapowiadają kolejny rok wsparcia

SnowRunner zalicza dzisiaj potrójną premierę, ale twórcy nie mają dość. Potwierdzono kolejny rok wsparcia, dzięki któremu gracze mogą mieć pewność, że produkcja zostanie odpowiednio rozbudowana. Studio zapowiedziało przygotowanie czterech kolejnych sezonów zawartości.

SnowRunner jest od dzisiaj dostępny w Xbox Game Pass, ale jednocześnie odbyła się premiera na Nintendo Switchu (zobaczcie gameplay) i tytuł wylądował na Steam. Twórcy zapraszają na czwarty sezon zabawy, dzięki któremu na serwerach pojawiła się nowa zawartość. Zainteresowani otrzymają do zabawy 16 km2 rosyjskich bezdroży.

To jednak nie koniec, ponieważ zapowiedziano Year 2 Pass, który został wyceniony na 20,99 funtów i zaoferuje graczom w 2021 roku cztery kolejne rozszerzenia (sezony):

  • Season 5: Build & Dispatch
  • Season 6: Haul & Hustle
  • Season 7: Compete & Conquer
  • Season 8: New Expansion

Wydawca podkreśla, że nowa zawartość jest „tuż za rogiem” i gracze otrzymają nowe mapy, kolejne pojazdy i wcześniej niedostępne aktywności. Studio zaoferuje także darmową zawartość dla wszystkich zainteresowanych i w tym wypadku otrzymamy przedmioty do personalizacji oraz mniejsze dodatki.

Focus Home Interactive ujawnił również, że całkowity rozmiar gry został podwojony przez pierwszy Season Pass i od debiutu z pozycją zapoznało się ponad 2 mln graczy, którzy pobrali ponad 30 mln modów.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-05-18-snowrunner-is-getting-a-second-year-of-post-launch-support

Tagi: Focus Home Interactive Saber Interactive SnowRunner