Iza Łęcka Iza Łęcka 18.05.2021 08:16
SnowRunner Switch
860V

SnowRunner na pierwszej rozgrywce z Nintendo Switcha. Gra wygląda zaskakująco dobrze

Od dzisiaj użytkownicy Nintendo Switchów mogą mierzyć się z wyzwaniami w SnowRunnerze. W dniu debiutu na platformie Nintendo możemy sprawdzić pierwszy gameplay, który pokazuje, że deweloperzy z Saber Interactive wykonali kawał dobrej roboty.

Saber Interactive odpowiada za szereg własnych tytułów (World War Z, SnowRunner, Evil Dead: The Game), jednak twórcy systematycznie skupiają się na przenoszeniu produkcji zewnętrznych partnerów na nowe platformy (Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switcha, Halo na PC, Vampyr na Nintendo Switcha). Zazwyczaj specjaliści nie zawodzą i wywiązują się z powierzonego zadania, wrzucając wielkie pozycje na sprzęt Big N – w przypadku własnego projektu studio również zadbało o porządny port.

SnowRunner na Nintendo Switchu został ostatnio zaprezentowany na małym zwiastunie, natomiast dzisiaj możemy zobaczyć fragment rozgrywki, który pokazuje, jak sprawdza się nowe wydanie "w akcji". Trzeba przyznać, że przeniesienie produkcji na hybrydową konsolę wygląda całkiem przyzwoicie, a efekt końcowy może zachęcić wielu graczy do wypróbowania symulatora.

Pamiętajcie, że dzisiaj SnowRunner nie tylko debiutuje na Nintendo Switchu, a będzie również dostępny w Xbox Game Pass. Wczoraj Microsoft potwierdził zaoferowanie pozycji swoim klientom.

Zamierzacie sprawdzić SnowRunnera na Nintendo Switchu? Gra na sprzęcie Japończyków dziala w stałych 30 klatkach na sekundę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Focus Home Interactive Saber Interactive SnowRunner