Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2021 18:23
SnowRunner
3415V

Xbox Game Pass z kolejną grą-niespodzianką. SnowRunner przyjeżdża do usługi

SnowRunner to jedna z najciekawszych produkcji ubiegłego roku, która wciąż zbiera pochwały od wielu graczy. Tytuł w tym tygodniu zadebiutuje na Nintendo Switchu i jednocześnie przyjedzie do Xbox Game Pass. Z produkcją zapoznają się gracze na konsolach oraz PC.

SnowRunner systematycznie zbiera pochwały od graczy, którzy dają się przekonać i zapoznają się z tytułem stworzonym przez Saber Interactive. Gra zebrała oceny na poziomie 81% i jest to zdecydowanie jedna z tych propozycji, z którą warto się zapoznać.

Już wkrótce kolejni gracze będą mogli sprawdzić wymagającą grę, ponieważ w tym tygodniu nie tylko odbędzie się premiera SnowRunner na Nintendo Switchu, ale możemy również liczyć na wrzucenie pozycji do katalogu w Xbox Game Pass.

Od jutra SnowRunner będzie dostępny na Xboksach Series X|S, Xboksie One oraz PC właśnie w ramach usługi amerykańskiej korporacji. Z okazji ogłoszenia daty debiutu – otrzymaliśmy nowy zwiastun, który dobrze przedstawia realia gry.

Jeśli jesteście zainteresowani SnowRunnerem – sprawdźcie recenzję Rogera, który w bardzo dobrych słowach przedstawić symulator. To wymagająca, ale zarazem bardzo satysfakcjonująca przeprawa.

Warto przypomnieć, że poznaliśmy już pierwszą, premierową pozycję z Xbox Game Pass na czerwiec, a Microsoft postanowił ograniczyć dostęp do taniego abonamentu, który był możliwy dzięki EA Play.

Źródło: Twitter: klobrille

Tagi: Focus Home Interactive Saber Interactive SnowRunner