Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2021 14:27
SnowRunner Switch
766V

SnowRunner na pierwszym zwiastunie z wersji na Nintendo Switcha. Szykuje się kolejny przenośny hit

SnowRunner to jedna z większych niespodzianek ubiegłego roku, a już wkrótce z produkcją będą mogli zapoznać się kolejni gracze. Jak wypadnie tytuł na Nintendo Switcha? Sprawdźcie pierwszy zwiastun, który pokazuje kilka ujęć z nowej wersji.

SnowRunner zebrał sporo pochwał w kwietniu ubiegłego roku, ale dotychczas produkcja była dostępna jedynie na PlayStation 4, Xboksie One i komputerach osobistych. Focus Home Interactive chce jednak wykorzystać potencjał marki i zapowiedziano wersję na Nintendo Switcha.

Dzisiaj mamy okazję spojrzeć na kilka ujęć z nowego wydania i tak jak mogliśmy się spodziewać – produkcja na małej konsoli Nintendo będzie prezentować się gorzej. Mam jednak pewność, że w tym wypadku najważniejsza będzie płynność animacji oraz brak błędów. Jeśli autorzy portu nie zawiodą, to pozycja powinna cieszyć się wielkim zainteresowaniem.

Zachęcam do zapoznania się z recenzją Rogera, w której nasz naczelny dobrze wymienia atuty oraz problemy w SnowRunnerze. To nie jest idealna pozycja, jednak jeśli się wkręcicie – będziecie przez wiele godzin mierzyć się z kolejnymi zadaniami. Wkrótce powinniśmy otrzymać kompletne szczegóły dotyczące jakości gry na Nintendo Switchu. Premiera odbędzie się już 18 maja.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Focus Home Interactive Saber Interactive SnowRunner