Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2021 20:23
Mass Effect Legendary Edition
1856V

Mass Effect Legendary Edition i polska lokalizacja. EA zebrało informacje od graczy i prosi o cierpliwość

Wczoraj informowaliśmy naszą społeczność o nietypowych ruchach związanych z lokalizacją Mass Effect Legendary Edition. Electronic Arts Polska potwierdza, że otrzymało wiadomość od społeczności i prosi o trochę cierpliwości.

Od dzisiaj wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z Mass Effect Legendary Edition. Wypakowane zawartością wydanie oferuje trzy gry oraz mnóstwo dodatków, jednak tytuł nie zapewnia opcji łatwego przełączenia lokalizacji (osobnego wyboru napisów i dubbingu), co zostało źle odebrane przez wielu graczy.

Duży wątek na temat tego nietypowego rozwiązania znalazł się na forum Electronic Arts, gdzie pojawił się pracownik korporacji – EA_Cekiel zebrał informacje i poprosił o cierpliwość:

„Dziękujemy Wam za przekazane przez Was wszystkie informacje na temat problemów z wersją językową. Na chwilę obecną nie mogę Wam niczego obiecać, poza tym, że dam Wam znać, tak szybko jak będę miał dodatkowe aktualizacje w tej sprawie. Dzięki za cierpliwość i zrozumienie”.

Jednocześnie powstał specjalny wątek, w którym będzie poruszona wyłącznie kwestia lokalizacji – tak by gracze wiedzieli, gdzie dokładnie otrzymają informacje od Electronic Arts:

„Ponieważ obecny wątek zawiera wiele sugestii i informacji, które dotyczą gry, wydzielony został przeze mnie wątek tutaj, który jest poświęcony wyłącznie zagadnieniu wersji językowej”.

Trudno powiedzieć, czy możemy liczyć na poprawę sytuacji, ale jak widać – EA odebrało wiadomość i teraz pozostaje nam czekać na konkretne działania. Opcją na pewno jest przygotowanie aktualizacji, która pozwoli pojedynczo wybrać dubbing oraz napisy, jednak aktualnie musimy czekać.

Sprawdźcie również pierwsze recenzje Mass Effect Legendary Edition.

Źródło: Forum EA

Tagi: bioware Electronic Arts Mass Effect Legendary Edition