Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2021 16:04
Mass Effect Legendary Edition
3141V

Recenzje Mass Effect Legendary Edition potwierdzają wielki hit? Gra zbiera nawet 10/10

W Sieci pojawiły się pierwsze recenzje Mass Effect Legendary Edition, które potwierdzają, że BioWare nie zawiodło wysokich oczekiwań. Tytuł zebrał już pierwsze 10/10, ale pojawiają się również mniej optymistyczne opinie. Poznajcie szczegóły.

Minęło już embargo na prezentację swoich wrażeń z Mass Effect Legendary Edition, ale nasz tekst prezentujący trzy części serii zostanie wrzucony na portal trochę później. Nie oznacza to jednak, że nie możemy sprawdzić, jak aktualnie kolekcję oceniają dziennikarze z całego świata.

Aktualnie Mass Effect Legendary Edition zebrał nawet dwie oceny 10/10 i w tym wypadku dziennikarze zachwalają gigantyczną zawartość (trzy gry oraz niemal wszystkie DLC), ulepszoną grafikę oraz poprawiony gameplay. Według dziennikarza Attackofthefanboy pakiet to: „spełnienie marzeń każdego fana” i „wszystkie zmiany w rozgrywce są na korzyść, szczególnie w przypadku pierwszej części”.

„Jeśli nigdy nie doświadczyłeś trylogii w jej oryginalnej formie, to jest to ostateczny i najlepszy sposób, aby to zrobić. Mass Effect Legendary Edition to fantastyczna kolekcja trzech najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały” – Attackofthefanboy

„Mass Effect: Legendary Edition to fenomenalny remaster oryginalnej trylogii, z wystarczającą ilością zmian, aby nie tylko poczuć świeżość, ale także z wystarczającą ilością ulepszeń, aby naprawdę nazwać to ostatecznym sposobem na grę w trylogię Mass Effect” – Gamegrin

Choć trzeba zauważyć, że nie wszyscy są tak zadowoleni – aktualnie najniższą ocenę wystawiła redakcja Spaziogames (7.5/10), która zauważa, że nadal można ulepszyć pierwszy Mass Effect, a w Mass Effect 2 i Mass Effect 3 nie wykonano wielu zmian.

Tak prezentują się pierwsze oceny Mass Effect Legendary Edition:

  • Attack of the Fanboy - 10 / 10.0
  • GameGrin - 10 / 10.0
  • Press Start - 9.5 / 10.0
  • Generación Xbox - 9.2 / 10.0
  • SomosXbox - 9.2 / 10.0
  • Sirus Gaming - 9 / 10.0
  • Hobby Consolas - 89 / 100
  • The Games Machine - 8.7 / 10.0
  • Stevivor - 8.5 / 10.0
  • Spaziogames - 7.5 / 10.0

Poznajcie również szczegóły dotyczące lokalizacji Mass Effect Legendary Edition oraz sprawdźcie gameplay i porównania.

Źródło: https://opencritic.com/game/11290/mass-effect-legendary-edition/charts

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect Legendary Edition opinie recenzje