Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2021 14:18
Mass Effect Legendary Edition
1786V

Mass Effect Legendary Edition na konkretnych porównaniach. Gameplay z PS5 w 4K i 60 fps

W Sieci właśnie wylądowały szczegółowe porównania wszystkich trzech części serii Mass Effect, które zostały wrzucone do Mass Effect Legendary Edition. Sprawdźcie jakość gier, które zostały ulepszone przez deweloperów z BioWare.

Mass Effect Legendary Edition to zestaw trzech części serii Mass Effect, które zostały usprawnione przez twórców z BioWare. Studio wcześniej zapowiedziało wielkie zmiany, prezentowało własne materiały, ale gry trafiły już do graczy, więc możemy sprawdzić konkretne fragmenty rozgrywki, które zostały zestawione z oryginalnymi materiałami.

Jak wygląda Mass Effect Legendary Edition? Poniżej zobaczycie trzy filmy, które pokazują, że deweloperzy z BioWare starali się poprawić jakość oprawy, ale oczywiście największe zmiany zobaczycie w przypadku pierwszej odsłony. W tym wypadku twórcy musieli zająć się nie tylko zmianami w grafice, ale również dostosowaniem rozgrywki do współczesnych standardów.

Jesteście zainteresowani Mass Effect Legendary Edition? Sprawdźcie szczegóły lokalizacji, ponieważ w tym wypadku Electronic Arts oraz BioWare zaskakują wrzucając wszystkie gry pod jeden panel wyboru.

Już wkrótce zapoznacie się z naszą recenzją Mass Effect Legendary Edition.

Sprawdźcie porównania:

I gameplay z poszczególnych części:

Źródło: YouTube.com

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect Mass Effect Legendary Edition