Iza Łęcka Iza Łęcka 13.05.2021 11:53
Scarlet Nexus
896V

Scarlet Nexus na nowej rozgrywce. Demo trafi na początku wyłącznie na Xboksy Series X|S

Bandai Namco kontynuuje promocję swojego nowego IP. W Sieci wylądowały najświeższe fragmenty rozgrywki z Scarlet Nexus, a gracze mogą szykować się na demo. Użytkownicy Xboksów Series X|S jako pierwsi otrzymają szansę sprawdzenia wycinka gry.

Scarlet Nexus zostało ujawnione w zeszłym roku na pokazie Microsoftu i najwidoczniej Amerykanie nieustannie współpracują z Bandai Namco, dbając o rozgłos gry. Na dobry początek na Xboksach Series X|S zostanie zaprezentowane demo – zainteresowani sprawdzą wycinek już 21 maja.

Bandai Namco zaproponuje zupełnie nowe IP, które może przypodobać się szerokiej publice – już wcześniej Kajetan podzielił się swoimi wrażeniami, tymczasem kolejni odbiorcy otrzymają możliwość sprawdzenia pozycji, jaka jeszcze w zeszłym roku była określana mianem „pierwszej next-genowej produkcji” japońskiego studia. Przypomnijmy, że akcja jRPG-a rozgrywa się w odległej przyszłości, w której ludzkość została zaatakowana przez zmutowane istoty zwane Others. Dzięki wyszukaniu uzdolnionych ludzi zwanych psionikami i posiadających paranormalne zdolności, możliwe jest stworzenie specjalnej grupy Other Suppression Force, która stanie do walki z kreaturami. Głównymi bohaterami są Yuito Sumeragi i Kasane Randall. 

Poniżej zapoznacie się z nowymi fragmentami rozgrywki, na których nie brakuje dynamicznych pojedynków z rozmaitymi przeciwnikami. Twórcy postawili na intrygującą stylistykę, szybkie starcia oraz wykorzystanie zróżnicowanych zdolności – sympatycy japońskich RPG-ów akcji powinni pamiętać o tytule.

Premiera Scarlet Nexus odbędzie się już 25 czerwca.

Źródło: Twitter: scarlet_nexus
YouTube.com

Tagi: Bandai Namco gameplay Scarlet Nexus