Iza Łęcka Iza Łęcka 13.05.2021 07:00
Knockout City
1010V

Knockout City zadebiutuje jako darmowa gra. Tytuł EA będzie można sprawdzić przez 10 dni

EA pragnie zainteresować szerokie grono odbiorców najnowszym Knockout City, dlatego przez 10 dni od premiery pozycja będzie dostępna za darmo. Każdy gracz otrzyma możliwość sprawdzenia całej zawartości gry. Debiut już w przyszłym tygodniu.

Maj to dla Electronic Arts całkiem intensywny czas: jutro na rynku zawita Mass Effect: Edycja Legendarna, a w przyszłym tygodniu pojawi się Knockout City, czyli dynamiczna gra inspirowana klasycznym zbijakiem. Za tę drugą produkcję odpowiada Velan Studios, a w ramach EA Originals wydawcą jest EA, dlatego przedsiębiorstwu zależy, by od początku tytuł był szeroko dostępny i wielu użytkowników miało okazję się z nim zapoznać.

Właśnie z tego powodu Knockout City zadebiutuje w EA Play oraz Xbox Game Pass, co więcej, twórcy zadecydowali o 10-dniowym darmowym dostępie do pozycji dla graczy na wszystkich platformach. Velan Studios zaoferuje pełną pozycję, bez jakichkolwiek ograniczeń, a w przypadku zakupu produkcji wszystkie postępy z darmowego okresu zostaną przeniesione.

"Słuchajcie, załogo!  Knockout City będzie można wypróbować za darmo przez 10 dni, ze startem od 21 maja. Podczas Block Party, gracze Knockout City będą mieli dostęp do pełnego doświadczenia dodgebrawl, które obejmuje pięć map multiplayer, sześć specjalnych kul, pięć list odtwarzania i mnóstwo stylów kosmetycznych."

Electronic Arts zapowiedziało także live-streamy, ekskluzywny sprzęt, turnieje społecznościowe oraz wiele więcej. W przyszłym tygodniu o Knockout City będzie bardzo głośno, co może sugerować, że Amerykanie kładą mocny nacisk na promocję projektu. W przypadku innych tytułów EA Originals nie decydowano się na podobną formę reklamy.

Przeczytajcie nasze wrażenia z Knockout City.

Źródło: https://gamingbolt.com/knockout-city-will-celebrate-its-launch-with-10-day-free-trail

Tagi: Electronic Arts Knockout City Velan Studios