Xbox Game Pass z kolejnymi grami od premiery! Tytuł EA i produkcja Square Enix debiutują w usłudze

News
6211V
Xbox Game Pass z kolejnymi grami od premiery! Tytuł EA i produkcja Square Enix debiutują w usłudze
Wojciech Gruszczyk | 26.04.2021, 19:21

Microsoft przedstawił dwie pierwsze gry zmierzające w maju do klientów Xbox Game Pass. Gracze mogą mieć pewność, że otrzymają dostęp do dwóch produkcji – zręcznościowej pozycji Electronic Arts oraz pozycji Square Enix. Poznajcie kompletne szczegóły.

Microsoft jeszcze dzisiaj nie przedstawił pełnej oferty Xbox Game Pass na przyszły miesiąc, ale gracze mogą szykować się na dwie pierwsze produkcje – sytuacja jest bardzo ciekawa, ponieważ firma przedstawiła dwie gry, które zadebiutują w przyszłym miesiącu na Xboksach oraz jednocześnie w usłudze.

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, w Xbox Game Pass zadebiutuje Dragon Quest Builders 2 – tytuł od 4 maja będzie dostępny na Xboksach Series X|S, Xboksie One, PC oraz urządzeniach mobilnych. Wszyscy zainteresowani będą mogli sprawdzić pozycję.

To jednak nie koniec pozytywnych informacji. Electronic Arts potwierdziło, że Knockout City sprawdziło ponad 1 mln graczy i pozycja zmierza do EA Play oraz jednocześnie do Xbox Game Pass. Tytuł będzie dostępny od 21 maja – poznajcie nasze wrażenia z tytułu.

To oczywiście nie koniec dobrych informacji, ale trzeba przyznać, że już od początku fani Xbox Game Pass nie mogą narzekać. Klienci w ramach propozycji Microsoftu od dnia premiery zapoznają się z nowościami.

Źródło: Twitter: XboxGamePass, eapolska

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper