Iza Łęcka Iza Łęcka 12.05.2021 10:54
PS5 zestaw
3585V

PS5 powróciło do sprzedaży. Konsola w kolejnym zestawie [Aktualizacja #2]

PS5 jest ponownie dostępne, jednak nie możemy oczekiwać kompletu w wyjątkowo dogodnej cenie. Sprzęt Sony jest dostępny z dwoma padami, ładowarką oraz najnowszą, ekskluzywną produkcją. Sprawdźcie ofertę na PlayStation 5.

Społeczność PlayStation może już przygotowywać się do Days of Play 2021 - w ramach akcji opracowano szereg aktywności dla graczy (Free Online Multiplayer Weekend oraz PlayStation Player Celebration), zapowiadając także promocję. Od dzisiaj również wystartowała wyprzedaż na ponad 300 tytułów dostępnych na PS5 i PS4, tymczasem Media Markt udostępniło nowy pakiet z konsolą Sony.

W najnowszej ofercie mamy do czynienia z zestawem, w którym oprócz dodatkowego kontrolera DualSense i stacji ładującej, gracze otrzymają Returnal. Komplet został wyceniony w Media Markt na 3239 złotych, co może nie stanowić zbyt dużej zachęty do zakupów - trzeba przyznać, że kwota jest dość wysoka.

Zestaw PlayStation 5 z Returnal

Najnowsze urządzenia Sony cieszą się jednak nieustannie ogromnym zainteresowaniem wśród sympatyków konsolowej rozgrywki. Podczas ostatniego spotkania z inwestorami, w trakcie którego przedstawione zostały wyniki finansowe za miniony kwartał, Hiroki Totoki potwierdził, że niezależnie od zwiększenia produkcji PS5, popyt będzie przewyższał podaż. Zgodnie z szacunkami Japończyków niedogodności w dostępie do konsoli mogą trwać nawet do końca marca 2022 roku.

[Aktualizacja #1]

Gracze mogą również kupić PS5 z drugim padem i Nioh 2:

[Aktualizacja #2]

Sprawdźcie jeszcze 2 oferty:

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konstola-playstation-z-gra-returnal-drugim-kontrolerem-dualsense-oraz-stacja-ladujaca-dostepna-za-3239-zl-w-media-markt/
https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsola-playstation-5-dostepna-w-media-expert-ps5-z-drugim-kontrolerem-dualsense-oraz-gra-nioh-2-za-294999-zl/

Tagi: PlayStation 5 PS5 Sony