Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2021 14:41
PlayStation Days of Play 2021
2995V

PlayStation Days of Play 2021 zapowiedziane. Gracze zgarną nagrody i skorzystają z promocji

Sony właśnie zapowiedziało wielkie świętowanie PlayStation Days of Play 2021. Podczas wydarzenia ponownie skorzystamy z wielkich promocji, ale dodatkowo możemy zgarnąć nagrody oraz firma zapewni darmowe granie w Sieci.

PlayStation Days of Play 2021 nie będzie zwykłą promocją. Teraz Sony chce w znacznie większy sposób świętować i zapowiedziano szereg atrakcji, dzięki którym gracze będą mogli zebrać różne nagrody.

Na dobry początek możemy sprawdzić PlayStation Player Celebration – w tym wypadku na start należy się zarejestrować (TUTAJ), by od 18 maja zainteresowani walczyli w specjalnych wyzwaniach:

„ Graj w gry z PS4/PS5 - Społeczność musi zagrać w określoną liczbę gier w każdym tygodniu. Produkcja z PS4/PS5, w którą każdy uczestnik gra przez co najmniej godzinę (w dowolnej liczbie sesji w ciągu tygodnia), zostanie zaliczona na poczet celu związanego z pozycjami. Zdobędziesz podwójne punkty, jeśli zagrasz w gry z użytkownikami z Twojej listy znajomych (którzy również zapisali się do udziału w wydarzeniu)”.

Następnie gracze będą otrzymywać trofea, które pozwolą im zgarniać awatary oraz motywy na PlayStation 4. Firma przedstawiła trzy etapy rozgrywek oraz potencjalne nagrody:

PlayStation Days of Play

Nagrody:

Nagrody PlayStation Days of Play

To jednak nie koniec, ponieważ Sony planuje także w maju wystartować z Days of Play Celebration Sale, czyli wielką promocją na PlayStation Store, dzięki której kupimy gry w atrakcyjnych cenach.

Fani mogą także liczyć na darmowe granie w Sieci – firma z zaproponuje Free Online Multiplayer Weekend, podczas którego każdy gracz (nawet bez PS Plus) otrzyma dostęp do rozgrywki sieciowej.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/05/11/get-ready-for-playstations-celebration-of-the-community-with-days-of-play-2021/?emcid=or-pl-408149

Tagi: playstation PlayStation Days of Play PlayStation Days of Play 2021 ps4 PS5