Gry na PS5 i PS4 w promocji. Sony przecenia ponad 320 produkcji

Promocje gier
4302V
Gry na PS5 i PS4 w promocji. Sony przecenia ponad 320 produkcji
Iza Łęcka | 12.05.2021, 08:15

Sony zaprasza graczy na promocję, dzięki której zdobędziemy w dogodniejszej cenie gry na PS5 i PS4. W ofercie pojawiło się ponad 300 tytułów, spośród których można wyróżnić takie pozycje jak: Final Fantasy XV, składanki z serii Kingdom Hearts czy też WipEout Omega Collection.

Wczoraj Japończycy zapowiedzieli kolejne święto graczy z serii PlayStation Days of Play, ale zanim w ramach oferty społeczność zostanie zaproszona do wielkiej promocji, możemy zapoznać się z kolejną propozycją opracowaną dla właścicieli PS5 i PS4. Najnowsze rabaty są dostępne do 27 maja, więc możemy podejrzewać, że od tego dnia wystartuje wyprzedaż zorganizowana w ramach hucznie zapowiadanego wydarzenia.

Sony udostępniło dwie przecenione pozycje na PlayStation 5, ale trzeba pamiętać, że wszystkie pozostałe gry z PlayStation 4 uruchomimy także na nowej konsoli japońskiego producenta – część z nich będzie nawet lepiej działać dzięki wykorzystaniu mocy nowej generacji. W promocji znalazło się wiele produkcji, jednak śmiało można dojść do wniosku, że najlepsze atrakcje dopiero przed nami – zawsze na PlayStation Days of Play pojawia się kilka gier w znakomitych cenach.

W niższych cenach zaproponowano kilka starszych odsłon znanych IP, między innymi Call of Duty, Devil May Cry, LEGO, Warhammer, WRC, a także wspomniane wcześniej Kingdom Hearts.

Gry na PS5 i PS4 w promocji

%%CENNIK-PROMOCJE-NOWE%%

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper