Final Fantasy VII Remake: Intergrade na PS5! Square Enix potwierdza mnóstwo nowości i bezpłatną aktualizację

Gry
3208V
Final Fantasy VII Remake: Intergrade na PS5! Square Enix potwierdza mnóstwo nowości i bezpłatną aktualizację
Wojciech Gruszczyk | 26.02.2021, 00:54

Na State of Play właśnie zapowiedziano odświeżoną, ulepszoną i rozbudowaną wersję Final Fantasy VII Remake. Tytuł będzie wyglądał i działał lepiej, a jednocześnie gracze mogą liczyć na dodatkową zawartość. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Kilka godzin temu informowaliśmy naszą społeczność o nowym  Final Fantasy VII Remake i także tym razem informatorzy nie zawiedli. Na zakończenie State of Play zobaczyliśmy zwiastun z fragmentami rozgrywki, który pokazuje zupełnie nowe fragmenty gry – na nich zaprezentowano Yuffie oraz Sonona.

Deweloperzy pokazali zupełnie nowy wątek, ale na większe szczegóły musimy jeszcze zaczekać. Gra otrzyma także znacząco ulepszoną oprawę i Photo Mode. Square Enix zadbało także o skrócenie ekranów wczytywania, a w grze pojawią się dwa tryby – możemy podejrzewać, że będzie to 60 fps przy 4K lub 30 fps przy 4K z ray tracingiem.

Jeśli posiadacie Final Fantasy VII Remake na PlayStation 4 to otrzymacie możliwość skorzystania z bezpłatnej aktualizacji do Final Fantasy VII Remake: Intergrade. Twórcy pozwolą nawet przenieść save.

Premiera odbędzie się 10 czerwca.

Źródło: własne

Komentarze (105)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper