Sony potwierdza: Final Fantasy VII Remake z PS Plus bez aktualizacji do wersji z PS5

Gry
2876V
Sony potwierdza: Final Fantasy VII Remake z PS Plus bez aktualizacji do wersji z PS5
Wojciech Gruszczyk | 26.02.2021, 14:37

Japoński producent PlayStation potwierdził przecieki dotyczące PS Plus i zapowiedział udostępnienie graczom Final Fantasy VII Remake. Gra jednak będzie dostępna wyłącznie na PS4 i w tym wypadku nie otrzymamy możliwości aktualizacji tytułu do nowej wersji z PS5.

Sony na State of Play potwierdziło nadejście nowej wersji Final Fantasy VII Remake, która zmierza na PlayStation 5. Jeśli jednak posiadacie w swojej kolekcji edycję na PS4, to otrzymacie możliwość bezpłatnej aktualizacji gry i skorzystacie ze wszystkich ulepszeń – jedynie do pełni wrażeń będziecie musieli dokupić dodatek.

Dzisiaj jednak potwierdzono, że Final Fantasy VII Remake trafi do oferty PS Plus, ale w tym wypadku nie możemy liczyć, że dodanie pozycji do katalogu pozwoli nam w przyszłości zaktualizować edycję do nowego wydania z PS5.

Ta opcja zostanie zablokowana:

„Uwaga: wersja gry Final Fantasy VII Remake na PS4 dostępna dla członków PlayStation Plus nie kwalifikuje się do aktualizacji do wersji cyfrowej na PS5”.

W tej sytuacji na początku marca będziecie mogli przejść Final Fantasy VII Remake w wersji na PS4, ale jeśli zamierzacie zapoznać się z tytułem w edycji na PlayStation 5, to będziecie musieli kupić grę – to prawdopodobnie będzie też jedyna opcja, by poznać dodatkowy epizod, który aktualnie został zapowiedziany jedynie na PS5.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/02/26/playstation-plus-games-for-march-final-fantasy-vii-remake-maquette-remnant-from-the-ashes-and-farpoint/

Komentarze (94)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper