Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2021 15:20
Biomutant - Experiment 101
3310V

Biomutant na długiej rozgrywce. Zobaczcie gameplay w 4K i rozbudowany edytor postaci

Jedną z ciekawszych produkcji maja jest bez wątpienia Biomutant. Nadal nie wiemy, czy produkcja może osiągnąć oczekiwany sukces, ale możemy dzisiaj sprawdzić dłuższe fragmenty rozgrywki, które pokazują nowe IP. Zobaczcie materiały przygotowujące na premierę.

Biomutant zadebiutuje dopiero za 20 dni, ale już dzisiaj możemy sprawdzić kolejne materiały z gry. Wcześniej prezentowaliśmy naszym czytelnikom zwiastun, ale tym razem dziennikarze otrzymali szansę przedstawienia dłuższych fragmentów rozgrywki.

Na filmie redakcji Game Informer zobaczycie nawet możliwości edytora – deweloperzy już w 2017 roku zapowiadali, że chcą zapewnić przeładowany opcjami system kreowania bohatera i jak widać dotrzymali słowa. Fani rozwijania zróżnicowanych postaci będą mogli zabawić się ciekawym systemem.

Możemy także sprawdzić czystą rozgrywkę, która wygląda naprawdę dobrze. Zainteresowani otrzymają możliwość poznania rozbudowanej historii, a podczas opowieści będziemy podróżować po wielkim i zróżnicowanym świecie. Walka również wygląda bardzo dobrze, co na pewno może sprawić, że Biomutant zostanie doceniony przez wielu graczy.

Na ostateczne opinie musimy jeszcze zaczekać, ale w Sieci znajdziecie dzisiaj sporo pochwał, które pozwalają przypuszczać, że Biomutant nie zawiedzie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Biomutant Experiment 101 THQ Nordic