Iza Łęcka Iza Łęcka 05.05.2021 08:17
Biomutant Star Wars
978V

Biomutant świętuje dzień Gwiezdnych wojen. Zwiastun przypomina o zbliżającej się premierze

Twórcy Biomutant znaleźli czas, by opracować najnowszy zwiastun inspirowany serią Star Wars. Zespół czerpał garściami ze znanej historii i wykorzystał kilka motywów, które można kojarzyć z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Biomutant zadebiutuje już 25 maja, więc w niedalekiej przyszłości deweloperzy z Experiment 101 przedstawią ostateczne informacje dotyczące gry, zapewne nie szczędząc następnych materiałów promocyjnych. Dzień Gwiezdnych wojen stał się jednak znakomitą okazją, by w intrygujący sposób przypomnieć o zbliżającej się premierze – stworzony został zwiastun inspirowany serią Star Wars.

Materiał wydaje się niezwykle przemyślanym posunięciem, dzięki któremu nie tylko przedstawiono nowe ujęcia z Biomutant, ale również zaprezentowano produkcję fanom innego IP. Sympatycy Star Wars wskażą wiele znanych scen, które są mocno inspirowane światem rozwijanym przez Disneya. 

Warto przypomnieć, że Biomutant trafi do Polski z pełną lokalizacją, więc gracze usłyszą rodzime głosy oraz skorzystają z odpowiednich napisów. Tytuł będzie dostępny na PlayStation 4, Xboksach One oraz PC, a dzięki wstecznej kompatybilności na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S, jednak nie możemy oczekiwać pełnego wykorzystania mocy nowych konsol. Studio skupiło się na dopracowaniu edycji z PS4 i XOne.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Biomutant Experiment 101 THQ Nordic