Iza Łęcka Iza Łęcka 04.05.2021 11:41
Battlefield V
2731V

PS Plus na maj już dostępne. Pobierajcie gry na PS5 i PS4

Użytkownicy PS Plus mogą już pobrać nowe produkcje udostępnione w ramach abonamentu. Zestawienie przygotowane dla graczy korzystających z PlayStation 5 i PlayStation 4 jest całkiem interesujące – na liście zawitał między innymi Battlefield 5.

PlayStation Plus to usługa, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród społeczności PlayStation. Zgodnie z ostatnim raportem finansowym Sony, za abonament płaci już 47,6 mln graczy, co tylko potwierdza, że użytkownicy konsol japończyków nierzadko decydują się na subskrypcję. W minionym roku z PS Plus korzystało 41,5 mln użytkowników. Warto także przypomnieć, że Polacy mają możliwość sprawdzenia nowego benefitu, jakim jest PS Plus Video Pass.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy na portalu o najnowszej ofercie abonamentu Japończyków, natomiast obecnie gracze mogą wrzucić na listę produkcje z majowego PS Plus. Trzy tytuły są już dostępne przez witrynę PlayStation Store:

Niewątpliwie w przedstawionym powyżej zestawieniu uwagę zwraca strzelanka DICE. Choć twórcy stronią od oficjalnego przedstawienia premiery nowej odsłony Battlefielda, do informacji publicznej przenikają następne doniesienia dotyczące gry - pozycja wydawana przez Electronic Arts może doczekać się między innymi cyklu dnia i nocy. Wiadomości podsycają zainteresowanie i sprawiają, że część fanów strzelania może chcieć przygotować się do tegorocznego debiutu.

Dzisiaj informowaliśmy również o nowych propozycjach w ramach PS Now - w maju usługę zasilą trzy różnorodne gry, które powinny usatysfakcjonować entuzjastów wymagających zmagań.

Źródło: PSN

Tagi: playstation plus ps plus PS4 PS5 Sony