Iza Łęcka Iza Łęcka 04.05.2021 07:35
PlayStation Now
2212V

PS Now na maj ujawnione. Sony sięga po 3 znane produkcje

Japończycy ujawnili ofertę PS Now na maj - obecna lista uwzględnia trzy niezwykle interesujące pozycje. Gracze sprawdzą między innymi Nioh, który pierwotnie był dostępny wyłącznie na PlayStation 4, następnie zawitał na PC, a ostatnio także na PlayStation 5.

Sony nie zawiodło, zapowiadając ofertę PlayStation Plus na maj, tymczasem również klienci PlayStation Now nie będą mogli narzekać na brak różnorodnych propozycji. Japoński producent ponownie sięga po trzy bardzo ciekawe gry, które są już dostępne w katalogu.

PS Now na maj 2021

  • Nioh
  • Jump Force – do 2 sierpnia 2021 roku
  • Streets of Rage 4 – do 1 listopada 2021 roku

W nowym miesiącu użytkownicy PlayStation Now mogą zapoznać się z niezwykle wymagającym tytułem opracowanym przez Team Ninja, by płynnie przeskoczyć do bijatyki pełnej wielu barwnych bohaterów, a na końcu wkroczyć na ulice i, wcielając się miedzy innymi w Axela Stone’a, obić facjaty wielu oprychów.

Gracze powinni sprawdzić Nioh oraz Streets of Rage 4 – pierwszy tytuł oferuje ciekawe urozmaicenie dla fanów wymagających pozycji From Software, a beat’em up spod szyldu studia Lizardcube odznacza się satysfakcjonującym gameplayem. Produkcja jest znakomitym przedstawicielem swojego gatunku.

Pozostając w temacie Sony – sprawdźcie ostatnią wiadomość dotyczącą nawiązania współpracy japońskiego przedsiębiorstwa z Discordem oraz szczegóły ujawnionego porozumienia dotyczącego rozgrywki cross-play w Fortnite.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/05/03/playstation-now-games-for-may-jump-force-nioh-and-streets-of-rage-4/

Tagi: PlayStation playstation 4 playstation now ps now PS4