Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2021 17:50
Battlefield 6
2004V

Battlefield 6 ma otrzymać cykl dnia i nocy oraz dynamiczną pogodę. DICE zapewni zupełnie nowe wrażenia

DICE przygotowuje się do wielkiego ujawnienia Battlefield 6, ale bardzo możliwe, że najważniejsze funkcje gry zostały przedstawione przez jednego z informatorów. Tom Henderson opublikował materiał, na którym potwierdza ekscytujące funkcje.

Battlefield 6 to zdecydowanie jedna z najważniejszych gier 2021 roku, ponieważ DICE może zapewnić rozbudowaną strzelankę z wieloma ciekawymi trybami oraz systemami. Jak wiadomo deweloperzy otrzymali dodatkowy rok, by upewnić się, że shooter zaprezentuje najwyższą jakość.

W sprawie pozycji ponownie wypowiedział się Tom Henderson, który postanowił nagrać materiał zbierający najważniejsze informacje dotyczące produkcji. Zdaniem informatora DICE skupiło się na podkręceniu dynamiki starć i nowości zostaną zaprezentowane przez cykl dnia i nocy oraz zmienną pogodę – jest to podobno „istotna część gry”. Deweloperzy od samego początku mają mocno promować mechaniki, które mają ożywić spotkania.

W Battlefield 6 nie zabraknie Levolution z Battlefield 4, ale system zaprezentuje nową jakość, ponieważ gracze będą mieć ogromny wpływ na lokacje. Teraz system nie będzie wyłącznie dodatkiem do kilku miejscówek, a jest to „podstawowa część produkcji”.

Tom Henderson wspomniał kolejny raz, że Battlefield 6 ma nazywać się po prostu „Battlefield”. Jest to w pewien sposób reboot serii i gracze mogą liczyć na bardzo widowiskowe starcia – już wcześniej DICE potwierdziło, że pozycja zaoferuje wyjątkową walkę.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/battlefield-6-leaker-claims-maps-will-feature-a-day-night-cycle-and-dynamic-weather/

Tagi: Battlefield Battlefield 6 DICE