STALKER 2 trafi na PS5 bardzo szybko? Phil Spencer mógł wprowadzić w błąd odbiorców

Gry
2295V
STALKER 2 trafi na PS5 bardzo szybko? Phil Spencer mógł wprowadzić w błąd odbiorców
Mateusz Wróbel | 02.05.2021, 14:57

Według najnowszych danych, STALKER 2 - wbrew poprzednim zapowiedziom - trafi na PS5 dosyć szybko.

Bardzo ciekawe informacje pojawiły się w sieci. Lekko ponad trzy godziny temu do Internetu wypłynął szczegół, z którego można wywnioskować, że świetnie zapowiadający się  trafi na PlayStation 5 bardzo szybko - wbrew temu, co mówili deweloperzy z GSC Game World dosłownie parę dni temu czy Phil Spencer przy okazji udzielania wywiadów poruszających tematykę ekskluzywności gier promowanych przez Microsoft.

Wyciek opublikowany na Reddicie (sprawdzicie go klikając tutaj) sugeruje, że postapokaliptyczna produkcja, która jest tworzona jedynie z myślą o bieżącej generacji, będzie dostępna ekskluzywnie na Xbox Series X|S oraz komputerach osobistych jedynie trzy miesiące. Po tym okresie, STALKER 2 trafi prawdopodobnie na inne platformy.

Szczegół ten został ujawniony za sprawą toczącego się sporu między Epic Games a Apple, dwiema ogromnymi amerykańskimi firmami. Dzięki złożonym dokumentom jednej ze stron, zahaczających o platformy Xboksa, PlayStation i Nintendo Switch, posiadacze PS5 mogą być pewni, że w nadchodzącą ukraińską pozycję zagrają w 2022 roku.

Źródło: https://www.psu.com/news/stalker-2s-could-come-to-ps5-as-leaked-documents-reveal-game-is-an-xbox-exclusive-for-just-3-months/

Komentarze (96)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper