Wiedźmin: Stary Świat na pierwszej rozgrywce. Sprawdźcie poszczególne elementy zestawu

News
4414V
Wiedźmin: Stary Świat na pierwszej rozgrywce. Sprawdźcie poszczególne elementy zestawu
Iza Łęcka | 27.04.2021, 09:01

Na początku 2022 roku wielu graczy zapozna się z nowymi historiami rozszerzającymi uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Łukasz Woźniak pracuje nad Wiedźmin: Stary Świat – najnowszy materiał z gry pokazuje rozgrywkę oraz poszczególne elementy produkcji.

Wiedźmin: Stary Świat został zapowiedziany przez CD Projekt RED w lutym – jest to planszówka opracowywana przez Łukasza Woźniaka, która zapewni rozgrywkę dla maksymalnie pięciu graczy. Uczestnicy wcielą się w młodych adeptów jednej z pięciu szkół wiedźmińskich, a następnie wyruszą w podróż przez Kontynent, gdzie przyjdzie im walczyć z potworami. Już wcześniej otrzymaliśmy wstępne szczegóły dotyczące gry, jednak to nie koniec kampanii, która ma doprowadzić do postawienia pozycji na naszych stołach.

Premiera planszówki ma odbyć się w kwietniu 2022 roku, natomiast w maju ruszy zbiórka na platformach zagramw.to oraz Kickstarter. Autor, pragnąc zachęcić do propozycji, zaprezentował podstawy rozgrywki osadzonej w wiedźmińskim uniwersum i pozwala spojrzeć na rozmaite elementy kompletu.

Na filmie zobaczycie między innymi figurki, karty czy też mapę, po której będą podróżować młodzi wojownicy. Warto zwrócić uwagę, że podczas kolejnych tur bohaterowie mogą korzystać z czarów oraz eliksirów, a gameplay uwzględnia liczne aktywności dodatkowe. Zestaw sprawia całkiem pozytywne wrażenie – twórca jednak podkreśla, że niektóre grafiki oraz komponenty mogą w ostateczności wyglądać inaczej. Na materiale pokazano prototyp.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper