Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.04.2021 14:30
Marvel's Avengers a MCU
1224V

Marvel's Avengers wreszcie doczeka się strojów z MCU? Wyciekły zdjęcia potwierdzające świetną wiadomość

Nie mam wątpliwości, że jednym z kilku elementów, które sprawiły, że najnowsza gra o Avengersach nie cieszyła się taką popularnością, jaką powinna, był fakt, iż postaci różniły się od tych znanych z ekranów. Teraz może się to zmienić.

Marvel's Avengers niestety nie ma łatwo. Choć twórcy starają się cały czas poprawiać swój tytuł i nie zamierzają go porzucać, to bez wątpienia czeka ich naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Ostatnia aktualizacja niestety przyniosła wiele szkód, a jakby tego było mało, niedawno Crystal Dynamics straciło dyrektora kreatywnego, który odpowiadał za rozwój tytułu.

I choć można studiu zarzucić wiele, to na pewno nie to, że się nie starają. Cały czas zapowiadają, że będą dodawać nowe elementy i w gruncie rzeczy to właściwie robią. A najnowsze zdjęcia, które wyciekły do Internetu, pozwalają wierzyć w bardzo interesujący kierunek produkcji. Wygląda bowiem na to, że w grze pojawią się wyczekiwane stroje bohaterów a Marvel Cinematic Universe!

Nowe przebrania odkryto przy pomocy... Błędu, który występował w grze! I bez wątpienia jest to opcja, która może sprawić, że to tytułu powróci masa graczy. Wielu z nich - zwłaszcza młodsze pokolenie - kojarzy te postaci głównie z filmowego uniwersum. Pozostaje więc czekać, albowiem do tej pory poznaliśmy nowe ciuchy dla Hawkeye'a, Kapitana Ameryki, Iron Mana, Hulka oraz Czarnej Wdowy.

Źródło: https://twistedvoxel.com/marvels-avengers-to-get-mcu-costumes-first-screenshots-leaked/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix