Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.04.2021 10:25
Marvel's Avengers niegrywalne po aktualizacji 1.30. Problemy wielu posiadaczy PS4 i PS5
1352V

Marvel's Avengers niegrywalne po aktualizacji 1.30. Problemy wielu posiadaczy PS4 i PS5

Deweloperzy Marvel's Avengers chcieli poprawić wydajność i stabilność swojej produkcji, ale coś poszło niestety nie po ich myśli. Niektórzy posiadacze PS4 nie mogą obecnie przebrnąć przez menu główne tytułu.

Niestety najświeższa aktualizacja 1.30, wydana do Marvel's Avengers, która miała poprawić wydajność gry, narobiła problemów posiadaczom PlayStation 4 i PlayStation 5. Gra u wielu osób zawiesza się przy każdej próbie odpalenia lub kontynuowania kampanii (ładowanie save'a nie dochodzi do skutku). Konsole wyrzucają błędy CE-34878-0 i CE-108255-1.

Deweloperzy już napisali na Twitterze, że badają sprawę. Prawdopodobnie szybko dojdzie do wypuszczenia poprawki. Póki co niestety wielu graczy na dobrą sprawę jest odciętych od Marvel's Avengers. Miejmy nadzieję, że aktualizacja nie popsuła zapisanych stanów gry, bo to byłby chyba największy cios dla posiadaczy gry

Z pewnością sytuacja nie przysporzy Marvel's Avengers fanów - tytuł jest krytykowany praktycznie od momentu premiery za liczne niedoróbki. Produkcja utraciła w bardzo szybkim tempie aktywnych graczy, o czym możecie poczytać więcej tutaj.

Źródło: https://twistedvoxel.com/avengers-update-1-30-patch-notes-ps4-ps5/
https://www.reddit.com/r/PlayAvengers/comments/mm5ghz/new_update_made_game_literally_unplayable/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix