Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.04.2021 09:30
Godfall na PS4?!
1285V

Godfall trafi na PS4?! Wersja na poprzednią generację została oceniona przez PEGI

Wygląda na to, że tytuł, który miał stanowić otwarcie nowej generacji Sony, może trafić również na poprzednią generację, a konkretnie na PlayStation 4.

Godfall wydany przez studio Gearbox miał być ogromnym hitem, który na start pokaże nam możliwości next-genów od Sony. Jak wiemy, mądrzejsi o kilka miesięcy, tak się nie stało. Choć projekt był całkiem udany (sprawdźcie naszą recenzję), to daleko mu do tytułu, który sam sprzedawałby konsole. Tytuł cierpiał na sporo błędów i ostatecznie nie wykorzystał mocy PlayStation 5.

Co więc zrobić, jeśli nie poszło na nowej generacji? Spróbować na tej minionej! Tak jest, wygląda na to, że gra od Conterplay Games może trafić na PlayStation 4. Tak przynajmniej wynika z najnowszej oceny wystawionej przez PEGI ( Pan European Game Information). W piątek do tytułu dodano informację o wersji na poprzednią konsolę od Sony i zdaje się, że możemy brać to za pewnik.

I być może będzie to naprawdę dobra opcja dla Gearbox - choć wersja na PlayStation 5 oferowała oczywiście adaptacyjne spusty, haptyczne wibracje i szybkie czasy ładowania, to wciąż, jak wspomniałem, w żadnym wypadku nie wypadała "next-genowo". Jeśli tylko uda się dobrze obniżyć pewne wartości, być może posiadacze PS4 dostaną naprawdę porządny tytuł.

Godfall PEGI

Źródło: https://twistedvoxel.com/ps5-exclusive-godfall-has-been-rated-for-ps4-by-pegi/

Tagi: Counterplay Games Gearbox Godfall