Iza Łęcka Iza Łęcka 23.04.2021 10:30
Obecność 3: Na rozkaz diabła
1824V

Obecność 3: Na rozkaz diabła zaprezentowana. Warner Bros. przedstawia zwiastun horroru

Ed i Lorraine Warrenowie powracają na wielki ekran. Klimatyczna seria horrorów Obecność doczekała się następnej filmowej odsłony. Sprawdźcie trzymający w napięciu zwiastun „Obecność 3: Na rozkaz diabła”.

Film „Obecność” w reżyserii Jamesa Wana („Piła”, „Naznaczony”) zadebiutował w 2013 roku, spotykając się z całkiem pozytywnym odbiorem ze strony recenzentów - na serwisie Rotten Tomatoes został polecony przez 86% dziennikarzy. Trzy lata później historia poświęcona państwu Warren ponownie zawitała na ekranach kin, uzyskując całkiem podobną notę (80% poleceń). 

Warner Bros. nie mówi dość klimatycznej opowieści bazującej na prawdziwych wydarzeniach. Twórcy odpowiedzialni za wcześniejsze obrazy ponownie spotkali się na planie filmowym, by stworzyć „Obecność 3: Na rozkaz diabła”. Vera Farmiga oraz Patrick Wilson po raz kolejny wcielą się w małżeństwo specjalistów, którzy badają tajemnicze zbrodnie - tym razem zajmą się bezprecedensową sprawą, w której oskarżony o morderstwo broni się, wskazując, że był opętany: 

„Obecność 3: Na rozkaz diabła to budząca grozę historia przerażającego morderstwa i nieznanych złych mocy. Wstrząsnęła ona nawet doświadczonymi badaczami spraw paranormalnych Edem i Lorraine Warrenami. Ten jeden z najbardziej zdumiewających przypadków w ich karierze zaczyna się od walki o duszę młodego chłopca. Wkrótce małżeństwo staje w obliczu czegoś, z czym jeszcze nie miało do czynienia. Dochodzi do bezprecedensowego procesu. Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych podejrzany o morderstwo broni się, twierdząc, że był opętany przez demona”.

„Obecność 3: Na rozkaz diabła” została wyreżyserowana przez Michaela Chavesa („Topielisko. Klątwa La Llorony”, serial „Chase Champion”) - zastąpiony Wan będzie jednak pełnił rolę producenta wspólnie z Peterem Safranem. Na ekranie, oprócz wspomnianych aktorów, zobaczymy również Ruairi O’Connor, Sarah Catherine Hook i Julian Hilliard.

Warner Bros. nie podało jeszcze polskiej daty premiery horroru - debiut w wybranych kinach i na HBO Max został zaplanowany na 4 czerwca. Sprawdźcie emocjonujący zwiastun zapowiadający film. 

Polecamy również nasze ostatnie recenzje serialu „Cień i kość” oraz „Pasażer nr 4”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Obecność 3 Obecność 3: Na rozkaz diabła trailer zwiastun