Iza Łęcka Iza Łęcka 22.04.2021 07:00
Returnal
3369V

Returnal na długim gameplayu. Zobaczcie pierwsze 45 minut rozgrywki z ekskluzywnej gry na PS5

W przyszłym tygodniu na rynku zadebiutuje Returnal, tymczasem nie musimy dłużej czekać, by ujrzeć rozbudowany gameplay z produkcji Housemarque. W Sieci wylądowały materiały prezentujące aż 45 minut rozgrywki z gry zmierzającej wyłącznie na PS5.

Sony i Housemarque od kilku tygodni systematycznie prezentują nowe materiały z Returnal. Widzieliśmy między innymi fabularny zwiastun, poznaliśmy przeciwników, tymczasem kilka redakcji otrzymało możliwość przygotowania 45-minutowego live-streamu, podczas którego pokazywano produkcję w pełnej krasie.

Na poniższym filmiku mamy do czynienia z początkiem rozgrywki, więc jeśli preferujecie poznawanie historii samodzielnie z kontrolerem w ręku, lepiej wstrzymajcie się z oglądaniem. Trzeba jednak przyznać, że to obecnie najlepszy pokaz, który może skłonić niezdecydowanych do zakupu pozycji.

Wcześniej mogliśmy przyjrzeć się jedynie dopasowanym fragmentom, a teraz zobaczymy pełny gameplay – od lądowania na planecie, po pierwsze starcia czy też rozbudowanie ekwipunku. Przypomnijmy, że fabuła poświęcona jest przygodzie astronautki Selene, która ląduje na tajemniczej planecie i zmuszona jest wielokrotnie przeżywać to samo zdarzenie: po śmierci ponownie wraca na nieznane ziemie, których wygląd ulega pewnym modyfikacjom. Niebezpieczna kraina charakteryzuje się wieloma biomami i zróżnicowanymi przeciwnikami.

Wszystkie redakcje prezentują podobny fragment, ujawniając pierwsze wejście do tajemniczego domu, który pojawił się na jednym ze zwiastunów. Najlepsze dopiero przed nami. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment