Returnal na fabularnym zwiastunie. PlayStation Polska pokazuje zwiastun z dubbingiem

News
1951V
Returnal na fabularnym zwiastunie. PlayStation Polska pokazuje zwiastun z dubbingiem
Wojciech Gruszczyk | 17.03.2021, 13:44

W Returnal nie zabraknie historii, która ma zachęcić graczy do odkrywania tajemnic nowego świata. Twórcy przygotowali fabularny zwiastun i materiał potwierdza główny wątek oraz pewne problemy protagonistki.

W Returnal zostaniemy uwięzieni w pętli czasu, a każda śmierć rozpocznie nowy cykl. Gracze jednak mogą mieć pewność, że Housemarque nie stworzyło klasycznego „rogala” i w tytule pojawi się pełnoprawna historia, której zadaniem będzie zachęcenie graczy do kolejnych sesji.

Dzisiaj oglądamy fabularny zwiastun, który pokazuje, jak główna bohaterka rozpoczyna kolejną próbę zbadania tajemniczej planety – w trakcie jej podróży będziemy świadkami wielu tajemniczych wizji i dzięki nim poznamy dodatkowe szczegóły opowieści.

Deweloperzy dodatkowo zadbali o kilka efektownych scen prezentujących walkę i Returnal może wymęczyć palce entuzjastów pozycji Housemarque. Posiadacze PS5 zmierzą się z wymagającymi grupami przeciwników i całość wygląda pozytywnie. Raczej nie możemy w tym wypadku liczyć na wybitną oprawę, ale pewnie dynamika pojedynków sprawi, że część graczy zdecyduje się sięgnąć po Returnal.

Returnal trafi do Polski w pudełkach i będzie dostępny z pełną, polską lokalizacją – ostatnio mogliśmy przesłuchać próbkę głosu bohaterki.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (113)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper