Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2021 17:52
Returnal bestia
977V

Returnal z prezentacją bestii. Fragmenty rozgrywki pokazują potwory

Sony szykuje graczy na starcie z przerażającymi bestiami i najnowszy zwiastun Returnal skupia się na pokazaniu przeciwników. Główna bohaterka będzie musiała pokonać wiele przeciwników, by móc rozwiązać tajemnice planety.

Kampania marketingowa Returnal wchodzi w ostateczną fazę, ponieważ jeszcze w tym miesiącu najnowsza gra Housemarque zostanie udostępniona na PlayStation 5. Premierę zaplanowano na 30 kwietnia, a deweloperzy wcześniej potwierdzili zakończenie prac nad tytułem.

Wcześniej deweloperzy przedstawili między innymi fabularny zwiastun, ale mam wrażenie, że najnowszy materiał będzie dla wielu potencjalnych klientów znacznie ciekawszy, ponieważ kolejny raz możemy sprawdzić fragmenty rozgrywki. Housemarque zadbało o kapitalny projekt przeciwników.

Materiał pozwala również spojrzeć na kolejne pojedynki i Returnal pod względem dynamiki może zapewnić graczom wiele atrakcji. Housemarque jest znane z tworzenia bardzo ekscytujących i pełnych akcji starć i najwidoczniej takich wyzwań w pierwszej grze tego studia przygotowanej z myślą o PS5 nie zabraknie.

Mam wrażenie, że w przypadku Returnal nadal pozostaje sporo pytań, jednak w najbliższych dniach powinniśmy zobaczyć zestaw nowych materiałów, które przygotują graczy na wielką premierę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment