Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2021 19:49
Jak poznałam Waszego ojca
2611V

Jak poznałem Waszą matkę otrzyma kontynuację. Znamy szczegóły Jak poznałam Waszego ojca

Wierni fani „Jak poznałem Waszą matkę” w końcu otrzymają historię, o którą proszą od 2014 roku. Hulu zamówiło serial „Jak poznałam Waszego ojca”, ale pierwsze informacje dotyczące serialu są dość zaskakujące. Poznajcie szczegóły.

„Jak poznałem Waszą matkę” było emitowane w latach 2005-2014, ale w pewnym momencie widzowie poznali wielkie zakończenie historii Teda Mosby'ego. Hulu chce jednak reaktywować opowieść i właśnie zapowiedziano „Jak poznałam Waszego ojca”.

Główną bohaterką zostanie Hilary Duff, która wcieli się w Sophie i będzie chciała opowiedzieć swojemu synowi historię, o tym jak w 2021 roku poznała jego ojca. Matka będzie przedstawiać wydarzenia związane ze swoją grupką przyjaciół.

Twórcami serialu „How I Met Your Father” są Isaac Aptaker i Elizabeth Berger, którzy wcześniej opracowali „Tacy jesteśmy”, ale produkcją wykonawczą zajmą się twórcy „How I Met Your Mother”, czyli Carter Bays i Craig Thomas. Serial zostanie wyprodukowany przez 20th Television, czyli wytwórnię, która zajęła się stworzeniem oryginalnej opowieści. Duff została również producentem.

Jak poznałam Waszego ojca” będzie kontynuacją „Jak poznałem Waszą matkę” i widzowie mogą liczyć na 10 odcinków. Aktualnie jednak nie potwierdzono, czy możemy liczyć na pojawienie się w przygodzie obsady z „How I Met Your Mother”.

Źródło: https://ew.com/tv/hilary-duff-how-i-met-your-mother-sequel-show-hulu

Tagi: hulu Jak poznałam Waszego ojca Jak poznałem Waszą matkę serial