Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2021 14:20
Necromunda: Hired Gun
1482V

Necromunda: Hired Gun prezentuje się zaskakująco dobrze. Shooter single-player otrzymał rozbudowany zwiastun

Twórcy Necromunda: Hired Gun przygotowują graczy na wielką premierę, więc możemy sprawdzić kolejny zwiastun. Tytuł pewnie nie będzie najpiękniejszą strzelanką 2021 roku, ale sympatycy gatunku powinni szykować się na sporo rozgrywki.

Na rynku brakuje strzelanek nastawionych na pojedynczego gracza i właśnie z tego powodu coraz chętniej przyglądam się materiałom z Necromunda: Hired Gun. Najnowszy zwiastun pozwala spojrzeć na klimatyczne miejscówki, a dodatkowo deweloperzy pokazują kilka fragmentów rozgrywki.

Możemy mieć pewność, że Necromunda: Hired Gun nie będzie najpiękniejszą grą 2021 roku, jednak tytuł charakteryzuje się odpowiednią atmosferą – trzeba przyznać, że wybrana oprawa pasuje do atmosfery pozycji.

Sporo w przypadku Necromunda: Hired Gun zależy od liczby i różnorodności misji oraz samej fabuły, ale pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że przed samą premierą – Focus kupił Streum On Studio. Wydawca chce mieć pewność, że deweloperzy będą w przyszłości dla niego pracować, co może zwiastować pozytywne informacje.

Jesteście zainteresowani Necromunda Hired Gun? Poznajcie szczegóły gry oraz zobaczcie zwiastun prezentujący akcję.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Focus Home Interactive Necromunda: Hired Gun Streum On Studio