Iza Łęcka Iza Łęcka 12.04.2021 12:24
Necromunda: Hired Gun
1093V

Necromunda: Hired Gun zainteresuje fanów fabularnych strzelanek. Najnowszy zwiastun pokazuje akcję

Focus Home Interactive podkręca zainteresowanie graczy przed czerwcową premierą Necromunda: Hired Gun. Produkcja doczekała się kolejnego zwiastuna, który pokazuje zestaw broni. W tytule nie zabraknie widowiskowych scen.

Necromunda: Hired Gun może okazać się interesującą opcją dla sympatyków strzelania, którzy liczą na mocne, dynamiczne i fabularne propozycje. Deweloperzy ze Streum On Studio stawiają na doświadczenie single-player, natomiast najnowszy materiał prezentuje kolejne bronie.

Głównym bohaterem opowieści został najemnik wykonujący zlecenia w „najbardziej zniesławionym mieście świata Warhammera 40 000”, na którego obrzeżach gangi walczą o przetrwanie i dominację. To szybka propozycja, w jakiej nie tylko będzie można efektownie pozbywać się przeciwników przy wykorzystaniu zróżnicowanego uzbrojenia, ale również skakać po ścianach, czy pomagać sobie hakiem. W tytule otrzymamy dostęp do różnorodnego arsenału, który dzięki pozyskanej gotówce będzie można ulepszać cybernetycznymi dodatkami. Kompanem bohatera będzie mechaniczny pies.

W ostatnim czasie brakuje podobnych strzelanek, które stawiają wyłącznie na rozgrywkę dla pojedynczego gracza, co może okazać się atutem nowej gry. Jeśli Streum On Studio zapewni intensywne misje, to wielu fanów gatunku może w czerwcu sięgnąć po Necromunda: Hired Gun.

Sprawdźcie również wcześniej opublikowane materiały z Necromunda: Hired Gun.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Focus Home Interactive Necromunda: Hired Gun Streum On Studio