Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.03.2021 21:25
Necromunda Hired Gun
1460V

Necromunda Hired Gun to pierwszoosobowa strzelanka. Gra zmierza na Xboksy i wyciekła w sklepie Microsoftu

W sklepie Microsoftu pojawiła się nowa produkcja Streum On Studio. Tytuł może zainteresować graczy, którzy mają ochotę na shooter nastawiony na kampanię. Gracze wcielą się w łowcę nagród i rozpoczną wykonywanie zróżnicowanych zleceń.

Necromunda Hired Gun to strzelanka przygotowana przez Streum On Studio, a wydawcą gry będzie Focus Home Interactive. Według informacji zamieszczonej w sklepie Microsoftu – premiera odbędzie się 1 czerwca i gra zmierza na dwie generacje. Twórcy zadbali o funkcję Smart Delivery oraz optymalizację dla Xboksów Series X|S.

W tytule zostaniemy najemnikiem, który za dobre pieniądze będzie wykonywał zróżnicowane zadania. Deweloperzy mają zapewnić tytuł nastawiony na jednego gracza, a podczas kampanii zwiedzimy najciemniejsze zakątki najbardziej zniesławionego miasta ze świata Warhammera 40 000.

„Żegluj po oceanie zbrodni i korupcji jako bezlitosny najemnik, nadający równowagę krwawemu ekosystemowi. Pieniądze są dobre, pies lojalny, a broń niezawodna — ale czy zdołasz przetrwać polowanie? Necromunda: Hired Gun to niezależna, szybka, pełna przemocy i porywająca gra FPS rozgrywająca się w najciemniejszych zakątkach najbardziej niesławnego miasta-kopca świata Warhammer 40 000”.

W Necromunda Hired Gun będziemy za odpowiednią cenę eliminować „najbardziej znanych gangusów i mutantów”, a podczas rozgrywki skorzystamy z bogatego arsenału. Główny bohater otrzyma wszczepy, które pozwolą mu między innymi biegać po ścianach, a zarazem skorzystamy z pomocy psa oraz do szybkiej podróży wykorzystamy hak.

Takie szczegóły zostały ujawnione w sklepie Microsoftu:

  • Niezależna, szybka gra FPS w uniwersum Warhammer 40 000.
  • Ulepszenia i walka wraz z lojalnym cybermastiffem
  • Niekończące się modyfikacje broni i rozszerzeń
  • Ulepszenia, rozwój i przechodzenie na wyższe poziomy w miarę zgarniania nagród.

Źródło: Twitter: IdleSloth84

Tagi: Focus Home Interactive Necromunda Hired Gun Streum On Studio