Xbox Series X|S otrzyma ulepszony Quick Resume. Microsoft testuje nowe funkcje

Gry
1935V
Xbox Series X|S otrzyma ulepszony Quick Resume. Microsoft testuje nowe funkcje
Wojciech Gruszczyk | 20.04.2021, 16:36

Microsoft nie przestaje zaskakiwać i inżynierowie korporacji pracują nad ulepszeniem Quick Resume. Jedna z najciekawszych funkcji oferowanych przez Xboksy Series X|S otrzyma ulepszenia, które na pewno ucieszą wielu graczy.

Microsoft wczoraj przedstawił szczegóły nowej aktualizacji Xboksów Series X|S i Xboksa One, ale możemy mieć pewność, że Amerykanie przygotowują już kolejne nowości. Członkowie Xbox Insiders potwierdzili testowanie odświeżonego Quick Resume i przygotowywane funkcje zostaną ciepło przyjęte przez społeczność.

Gracze otrzymają możliwość przeglądania jakie gry korzystają aktualnie z Quick Resume, a nawet podczas rozgrywki otrzymamy informację, czy produkcja, w którą gramy korzysta z tej propozycji – dzięki temu zainteresowani będą wiedzieć, kiedy mogą przeskoczyć pomiędzy pozycjami. Zainteresowani będą mogli także usunąć wybraną pozycję z Quick Resume, co na pewno zostanie wykorzystane przez wielu posiadaczy Xboksów Series X|S.

Mam wrażenie, że właśnie tak to powinno wyglądać od początku, ale jak wiadomo Microsoft wciąż rozwija swoje propozycje, więc dobrze, że te nowe opcje nadciągają. Quick Resume to zdecydowanie jedna z ciekawszych propozycji nowych Xboksów, a wkrótce wszyscy gracze będą korzystać z ulepszonej funkcji.

Quick Resume pozwala na płynne przechodzenie pomiędzy kilkoma grami – w tym wypadku nie musicie zapisywać rozgrywki, a start produkcji trwa zaledwie kilka sekund.

Źródło: https://www.ign.com/articles/xbox-series-xs-to-get-improved-quick-resume-features

Komentarze (83)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper