Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.04.2021 12:28
Totally Accurate Battle Simulator opuścił Wczesny Dostęp. Zachwyty graczy i szykowany port na PS4 i Switch
718V

Totally Accurate Battle Simulator opuścił Wczesny Dostęp. Zachwyty graczy i szykowany port na PS4 i Switch

Totally Accurate Battle Simulator wyszedł na początku kwietnia z etapu Early Access i zbiera w swojej finalne formie masę pochwał.

Totally Accurate Battle Simulator otrzymuje wyjątkowo wysokie oceny w recenzjach. Gra na Steam może się pochwalić tylko w ostatnich 30 dniach średnią aż 97%pozytywnych recenzji (gracze wydali 3670 werdyktów na temat gry w ostatnim miesiącu). Jeśli chodzi o średnią wyciągniętą ze wszystkich wydanych recenzji (a więc tych napisanych również w fazie Early Access), to mówimy o naprawdę imponującym wyniku: Tytuł może się pochwalić 98%pozytywnych opinii użytkowników na Steam.

Totally Accurate Battle Simulator to tytuł, w których rzucamy przeciwko sobie rozmaite oddziały bojowe, które staczają ze sobą zaciekłe batalie. Bawić się można w Totally Accurate Battle Simulator nie tylko w trybie singleplayer, ale - dzięki aktualizacji 1.0.0 - również w sieciowym lub lokalnym multiplayerze, co znacznie uprzyjemnia rozgrywkę.

Wraz z aktualizacją 1.0.0, czyli z wyjściem gry z fazy Early Access, doczekaliśmy się szeregu nowości. Twórcy zadbali o 2 nowe mapy, 2 świeże kampanie i 2 frakcje (każda posiada jedną sekretną jednostkę). Deweloperzy wprowadzili też do gry system osiągnięć oraz dodali lokalny i sieciowy multiplayer.

W wersji na Xbox One gra nadal występuje w formie Game Preview. To powinno się zmienić w najbliższych tygodniach. Twórcy gry już mówią o chęci stworzenia konwersji gry dla PS4 i Switch.

Tagi: Landfall Games Totally Accurate Battle Simulator