Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.04.2021 10:30
Steamer diamentowa myszka
1266V

Myszka do gry za ponad 100 tysięcy dolarów! Streamer pochwalił się sprzętem wysadzanym diamentami

Streamerzy wchodzą na zupełnie nowe pułapy, jeśli chodzi o sprzęt gamingowy - tym razem trafiła się myszka, która wysadzona została diamentami. 

Nie jest żadnym sekretem, że sprzęt do gier wiąże się z wydatkami - im chcemy mieć lepszy i bardziej innowacyjny, tym więcej musimy zapłacić. Wystarczy przecież spojrzeć na wycenę nowych kolekcji mycz i klawiatur Z drugiej strony są natomiast przedmioty kolekcjonerskie, przy których płaci się za ich limitowaną dostępność (pamiętacie przecież ostatnią sytuację z oryginalną grą Super Mario Bros). 

Czasem nie chodzi natomiast o wartość kolekcjonerską ani bardzo nowoczesne możliwości, a po prostu o pewien szpan (warto przypomnieć złote PS5). Tak jest w przypadku jednego ze streamerów z Twitcha, użytkownika kryjącego się pod nickiem Summit1g. Ów pochwalił się ostatnio swoją nową myszką, której wartość wynosi 100 000 dolarów. Mysz stanowi wyjątkową odmianę Finalmouse z serii Starlight-12 God i jest wysadzana małymi diamentami. 

Streamer przyznał, że zamierza trzymać ją w sejfie pod kluczem. I w sumie nic w tym dziwnego - mówimy o sprzęcie, któremu bliżej do muzealnej gabloty, niż pod dłoń na turnieje w Counter-Strike: Global Offensive. Jakie macie podejście do tego typu urządzeń? Bylibyście w stanie zapłacić wyłącznie za wyjątkowość jakiegoś elementu, czyli się dla Was wyłącznie kwestia użytkowa?

Źródło: https://gamerant.com/twitch-summit1g-100000-dollar-diamond-mouse/

Tagi: diamentowa myszka Starlight-12 God Twitch