Castlevania powróci z 4. sezonem? Netflix opublikował teaser: „wracamy”

Filmy/seriale
944V
Castlevania powróci z 4. sezonem? Netflix opublikował teaser: „wracamy”
Iza Łęcka | 16.04.2021, 11:11

Netflix nie zapomina o kolejnym sezonie „Castlevanii”. Animacja bazująca na klimatycznym uniwersum Konami powinna powrócić na serwery streamingowej platformy. Opublikowana została grafika z wymownym przesłaniem.

W lipcu 2017 roku Netflix zaoferował pierwszy sezon „Castlevanii”, jednak wydarzenia zakończyły się już po czterech epizodach. Widzowie, którym przypadła do gustu realizacja przygód łowcy wampirów, musieli uzbroić się w cierpliwość, bowiem na kontynuację trzeba było czekać do października 2018 roku, kiedy opublikowano osiem odcinków. Trzecia historia podzielona na dziesięć części została przedstawiona w marcu 2020 roku. W tym samym miesiącu pojawiły się sugestie, że streamingowy gigant powróci z czwartą serią.

Od tego czasu czekamy na potwierdzenie szczegółów dotyczących rozwoju animacji, jednak w nocy Netflix opublikował teaser – krótka wiadomość z efektowną grafiką wystarczyła, by fani serialu jeszcze mocniej wyczekiwali na pełną prezentację najnowszej serii.

Obecnie pozostaje czekać na oficjalne materiały Netflixa - od premiery pierwszego sezonu animacja cieszyła się pochlebnymi opiniami, więc tworzenie dalszych historii jest jak najbardziej zrozumiałe. Przypomnijmy, że w nocy również otrzymaliśmy drugi zwiastun „Resident Evil: Infinite Darkness”, który potwierdza, że opowieść zostanie udostępniona w lipcu. Nie ulega wątpliwości, że platforma bardzo chętnie rozwija growe IP.

Źródło: Twitter: NXOnNetflix

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper