Castlevania 4 na Netflix! Platforma potwierdza nowy sezon

Filmy i seriale
1263V
Castlevania 4 na Netflix! Platforma potwierdza nowy sezon
Wojciech Gruszczyk | 27.03.2020, 19:43

Netflix nie rezygnuje z „Castlevanii”. Platforma właśnie zapowiedziała przygotowanie czwartego sezonu uznanego serialu. Na dobry początek otrzymaliśmy zajawkę, ale fani mogą szykować się na kolejne odcinki przeładowane krwawymi scenami.

Trzeci sezon „Castlevanii” trafił na Netflix 5 marca, a już dzisiaj możemy potwierdzić – to nie koniec przyjemności! Platforma właśnie zapowiedziała stworzenie czwartej historii, która powinna kontynuować znane wątki i zaoferować widzom kolejne sceny przeładowany efektownymi walkami.

„Castlevania” trafiła na Netflix w lipcu 2017 roku i od tego czasu niemal systematycznie możemy oglądać nowe epizody – w 2018 roku zobaczyliśmy drugi sezon, w 2020 roku trzeci sezon, a pewnie w 2021 roku zerkniemy na kolejne odcinki.

Standardowo na dobry początek otrzymaliśmy wyłącznie zajawkę, ale warto podkreślić, że najwidoczniej współpraca Netflixa z Capcomem trwa i nadal będzie rozwijana – jak wiadomo streamingowy gigant ma zapewnić serial animowany w świecie Devil May Cry oraz odcinkową opowieść w uniwersum Resident Evil. Prace nad przynajmniej tą drugą produkcją zostały wstrzymane z powodu globalnej pandemii.

Sprawdźcie nasze publikacje:

Źródło: własne

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych