Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2021 00:34
Resident Evil: Infinite Darkness
1043V

Resident Evil: Infinite Darkness na nowym zwiastunie. Netflix podaje wstępną datę premiery

Na wydarzeniu Capcomu zobaczyliśmy nowy zwiastun „Resident Evil: Infinite Darkness”, czyli serialu animowanego przygotowywanego przez Netflix. Materiał pokazuje kilka nowych scen, a dodatkowo platforma wspomina, że premiera historii odbędzie się w lipcu.

„Resident Evil: Infinite Darkness” to jedna z dwóch produkcji z uniwersum Resident Evil, która zmierza na Netflix. Platforma zadbała o możliwość przygotowania animacji oraz serialu live-action – na dobry początek zapoznamy się z tytułem przygotowanym przez firmę Quebico.

Animowany serial może okazać się świetną opcją dla fanów uniwersum, ponieważ Capcom i Netflix rozbudują nasze doświadczenie, ale na pewno warto wspomnieć, że w „Resident Evil: Infinite Darkness” zostali zaangażowani Nick Apostolides i Stephanie Panisello, czyli aktorzy głosowi, którzy pracowali nad Resident Evil 2 Remake.

Akcja w tym wypadku przeniesie widzów do 2006 roku, a dokładnie do momentu, gdy Leon S. Kennedy trafi do Białego Domu, by zbadać tajemniczą sprawę. W pewnej chwili sytuacja wymyka się spod kontroli, ponieważ zgasną wszystkie światła, a drużyna SWAT rozpocznie walkę z zombie.

Na materiale potwierdzono, że „Resident Evil: Infinite Darkness” zadebiutuje w lipcu, ale na ostateczną datę premiery musimy jeszcze zaczekać.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Resident Evil Resident Evil: Infinite Darkness