Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2021 19:04
Call of the Sea - PS5 i PS4
694V

Call of the Sea już nie tylko na Xboksy i PC. Gra zmierza na PS4 i PS5

Potwierdziły się przecieki dotyczące nowego wydania Call of the Sea. Tytuł już w przyszłym miesiącu zadebiutuje na konsolach Sony – deweloperzy właśnie zapowiedzieli przygotowanie gry na PlayStation 4 i PlayStation 5.

W zeszłym tygodniu twórcy Call of the Sea opublikowali teaser, który sugerował wrzucenie gry na nowe platformy. Nie musieliśmy czekać długo i produkcja Out of the Blue już w maju zadebiutuje na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Call of the Sea trafiło w grudniu ubiegłego roku na Xboksach Series X|S, Xboksie One i komputerach osobistych – w zależności od platformy tytuł zebrał oceny na poziomie 75-81%. Dziennikarze chwalili między innymi ciekawą historię, zakończenie oraz sporo efektownych widoków.

Gra jest nadal dostępna w ramach abonamentu Xbox Game Pass, ale aktualnie nie możemy potwierdzić, jaki model biznesowy przyjmą deweloperzy na PlayStation 4 i PlayStation 5. Wkrótce powinniśmy poznać ostateczną cenę przygody.

Jeśli nigdy nie mieliście okazji zapoznać się z pozycją – sprawdźcie zwiastun oraz zerknijcie na rozgrywkę. To intrygująca opowieść z nieźle wykonanymi zagadkami.

Źródło: Twitter: COTSGame

Tagi: Call of the Sea Out of the Blue Raw Fury