Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2020 17:17
Call of the Sea
781V

Call of the Sea na Xbox Series X. Intrygująca opowieść na pierwszym zwiastunie

Na Inside Xbox poznaliśmy Call of the Sea. Jest to nowa produkcja zaproponowana przez szwedzkiego wydawcę Raw Fury, która jeszcze w tym roku trafi na Xboksa Series X. Zobaczcie pierwszy materiał z gry i poznajcie szczegóły.

Call of the Sea to pierwszoosobowa przygodówka umiejscowiona w latach 30., która przedstawi historię Nory. Kobieta próbuje za wszelką cenę odnaleźć swojego męża, a jej poszukiwania zaprowadzą bohaterkę na dziwną, choć zarazem piękną wyspę na Południowym Pacyfiku. To miejsce jest przepełnione tajemnicami, które gracze będą musieli poznać, by móc pomóc Norze w wypełnieniu jej misji. Twórcy zapowiadają grę jako „nieziemską opowieść o tajemnicy, przygodzie i odkrywaniu siebie”.

Raw Fury to szwedzkie studio specjalizujące się w wydawaniu gier niezależnych. To właśnie ta firma zaproponowała graczom w 2015 roku Kingdom. Zespół zajął się także doprowadzeniem na rynek Bad North, Kingdom: Two Crowns, a także odpowiada za promocję The Last Night.

Call of the Sea to kolejna produkcja wspierająca technologię Smart Delivery. Gracze kupując wersję na Xboksa One, otrzymają za darmo ulepszoną edycję na Xboksa Series X.

Call of the Sea na Xbox Series X

Sprawdźcie wszystkie ogłoszenia z Inside Xbox i poznajcie gry korzystające ze Smart Delivery.

Tagi: Call of the Sea inside xbox microsoft Xbox xbox series x