Iza Łęcka Iza Łęcka 17.11.2020 11:52
Główna bohaterka Call of the Sea
828V

Call of the Sea jeszcze w tym roku na Xboksach. Sklep Microsoftu zdradził datę premiery i rozgrywkę w 120 fps

Na majowym pokazie Microsoftu zapowiedziane zostało Call of the Sea. Dzisiaj sklep amerykańskiej korporacji zdradził datę premiery gry, która będzie dostępna jeszcze w 2020 roku na Xboksach oraz komputerach osobistych.

Enigmatyczne Call of the Sea zostało ujawnione w maju i od tego czasu zaintrygowało wielu graczy. Za tytuł, opowiadający historię młodej kobiety starającej się odnaleźć męża, który zaginął na południowym Pacyfiku, odpowiada  niezależne, hiszpańskie studio Out of the Blue. Wydawcą jest Raw Fury, które wcześniej czuwało między innymi nad Kingdom, Bad North, Night Call i nadal rozwija The Last Night oraz Sable.

W sklepie Microsoftu pojawiły się szczegóły Call of the Sea tytuł zadebiutuje 8 grudnia i od premiery trafi do Xbox Game Pass. Jest to produkcja dostępna ekskluzywnie na Xboksach Series X|S, Xboksach One oraz PC.

Właściciele mocniejszych platform mogą oczekiwać rozgrywki w 120 klatkach na sekundę, rozdzielczości 4K, ray tracingu oraz wsparcia funkcji Smart Delivery. Wkrótce powinniśmy otrzymać okazję sprawdzenia kilku fragmentów gry – już jakiś czas temu deweloperzy zapowiedzieli, że na Xboksie Series X otrzymamy znakomitą jakość oprawy bez jakichkolwiek kompromisów.

Źródło: Twitter: klobrille

Tagi: Call of the Sea Out of the Blue Raw Fury