Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2021 15:44
Microsoft Flight Simulator
1204V

Microsoft Flight Simulator coraz bliżej konsol? PEGI oceniło wersję na Xboksa One

Microsoft Flight Simulator może już wkrótce przylecieć nie tylko na Xboksy Series X|S, ale również Xboksa One. Taki scenariusz sugeruje PEGI, które przedstawiło rating wersji z poprzedniej generacji.

Microsoft Flight Simulator zadebiutował aktualnie wyłącznie na PC i jest to jedna z najlepszych gier ubiegłego roku – przeczytajcie naszą recenzję. Tytuł zebrał mnóstwo pochwał, a Microsoft zapowiedział, że produkcja zmierza na Xboksy Series X|S.

Twórcy portu wspomnieli o możliwym przeniesieniu pozycji również na Xboksa One i choć aktualnie tytuł nie został ujawniony, to jednak PEGI przyznało rating Microsoft Flight Simulator na poprzednią generację.

Może to być oczywiście błąd jednego z pracowników firmy przyznającej oceny, ale jestem pewien, że wielu graczy bardzo chętnie zapoznałoby się z propozycją amerykańskiej korporacji. Wciąż słyszymy o dużych problemach dotyczących dostępności nowych Xboksów, więc udostępnienie tytułu Asobo Studio na Xboksie One byłoby na pewno strzałem w dziesiątkę... Choć trudno powiedzieć, jak pozycja mogłaby wyglądać i działać na leciwym sprzęcie.

Jedno jest pewne – konsolowy Microsoft Flight Simulator żyje i wkrótce powinniśmy otrzymać więcej szczegółów dotyczących debiutu gry.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/04/microsoft_flight_simulator_receives_surprise_pegi_rating_for_xbox_one

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios