Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2020 16:46
Microsoft Flight Simulator
865V

Microsoft Flight Simulator wielkim sukcesem. Poznaliśmy wyniki produkcji

Amerykańska korporacja potwierdziła świetne wyniki Microsoft Flight Simulator. Jeszcze przed premierą na konsolach, tytuł osiągnął duży sukces i fani mogą liczyć na długi rozwój tej produkcji.

Microsoft Flight Simulator trafił aktualnie wyłącznie na komputery osobiste, ale już teraz Microsoft może potwierdzić, że ponad 2 mln pilotów sprawdziło grę i wyleciało w przestworza. Jest to w rezultacie największa premiera w Xbox Game Pass w historii PC, która w dodatku może pochwalić się najszybciej rosnącą społecznością w całym IP.

Fani Microsoft Flight Simulator wylecieli już na ponad 50 mln lotów, podczas których zarejestrowano ponad 3,5 mld mil – jest to 19-krotne przelot z Ziemi na Słońce. Społeczność przygotowała już ponad 500 lotnisk, samolotów oraz innych dodatków.

Microsoft chwali się także bardzo wysoką średnią ocen (91% – przeczytajcie nasz tekst), wspomina wynik na Twitchu (9,7 mln godzin) czy też potwierdza najpopularniejsze maszyny oraz obiekty.

Najlepsze dopiero przed nami, ponieważ w przyszłym roku Microsoft Flight Simulator wyląduje na konsolach. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale możemy szykować się na wiele ekscytujących lotów.

Microsoft Flight Simulator wyniki koniec grudnia

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/12/17/microsoft-flight-simulator-is-fastest-growing-entry-in-the-series-with-over-2-million-players-to-date/

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios