Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2021 20:29
Ci, którzy życzą mi śmierci
1036V

Those Who Wish Me Dead z Angeliną Jolie na zwiastunie. Warner Bros. prezentuje nowy thriller

Angelina Jolie wcieliła się w główną bohaterkę historii wyreżyserowanej przez Taylora Sheridana. „Ci, którzy życzą mi śmierci” zmierza do kin i pierwszy materiał w interesujący sposób zapowiada wydarzenia. Znana aktorka wcieli się w rolę strażaczki.

„Those Who Wish Me Dead” („Ci, którzy życzą mi śmierci” w polskiej wersji) to najnowsza produkcja w reżyserii Taylora Sheridana („Wind River. Na przeklętej ziemi”), który zajął się także napisaniem scenariusze – w tym przypadku skorzystał z pomocy Michaela Koryta i Charlesa Leavitta.

Główną bohaterką historii została Hannah (w tej roli Angelina Jolie), która przeżywa śmierć trzech osób. Strażniczka nie zdołała ich uratować przed ogniem, ale pewnego dnia na jej drodze staje 12-letni chłopiec – kobieta jest jego ostatnią deską ratunku.

W filmie występują również Nicholas Hoult (filmy z serii X-Men), Finn Little („Rachunek sumienia”), Aiden Gillen („Gra o tron”, „Peaky Blinders”), Medina Senghore („Happy!”), Tyler Perry („Vice”, „Zaginiona dziewczyna”), Jake Weber („Midway”, „Homeland”) oraz Jon Bernthal („Le Mans ‘66”, „Wind River. Na przeklętej ziemi”).

W Polsce „Those Who Wish Me Dead” ma trafić do kin, ale warto zaznaczyć, że historia zostanie również udostępniona w HBO Max – aktualnie jednak wciąż czekamy na szczegóły dotyczące premiery SVOD w Polsce.

Źródło: YouTube.com

Tagi: angelina jolie Ci którzy życzą mi śmierci Those Who Wish Me Dead