Iza Łęcka Iza Łęcka 02.04.2021 09:43
Steel Rats za darmo
4859V

3 gry i 2 dodatki za darmo. Gracze pobiorą między innymi Darksiders i Steel Rats

Posiadacze PC, Xboksów Series X|S i Xboksów One mogą zdobyć trzy produkcje za darmo, jak również sprawdzić dodatki. Oferty są dostępne w trzech różnych sklepach, jednak warto z nich skorzystać, by rozbudować cyfrowe biblioteki o interesujące tytuły.

W ostatnim czasie nie możemy narzekać na brak darmowych pozycji – w końcu nadal trwa inicjatywa Sony – a subskrybenci Xbox Game Pass ogrywają między innymi do Outriders. To jednak nie koniec pozytywnych wiadomości, bowiem następne produkcje zostały udostępnione bez dodatkowych opłat.

Właściciele Xboksów Series X|S i Xboksów One, którzy posiadają Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, mają okazję pobrać za darmo Darksiders – tytuł wylądował w kwietniowej ofercie abonamentu. By skorzystać z promocji wystarczy zmienić region.

Co więcej, gracze korzystający z PC również mogą skusić się na następne okazje – w tym wypadku pobierzemy aż dwie gry, a do całości dorzucimy dwa dodatki na listę. Szczególnie warto zainteresować się Steel Rats – jest to zręcznościówka polskiego Tate Multimedia (przeczytajcie naszą recenzję). W ramach cotygodniowej akcji Epic Games rozdaje Tales of the Neon Sea.

3 gry i 2 dodatki za darmo:

Źródło: Steam, EpicGamesStore
https://lowcygier.pl/subskrypcje/darksiders-za-darmo-dla-abonentow-xbox-live-gold-w-japonskim-regionie-microsoft-store/
https://lowcygier.pl/darmowe/neon-abyss-alter-ego-za-darmo-na-steamie-gogu-i-epic-games/

Tagi: Epic Games Store gog gry za darmo promocja Steam Xbox