Gry za darmo na PS5 i PS4. Promocja Sony pozwala pobrać 10 produkcji

Gry
9698V
Gry za darmo na PS5 i PS4. Promocja Sony pozwala pobrać 10 produkcji
Wojciech Gruszczyk | 27.03.2021, 04:03

Sony zachęca do pozostania w domach. Akcja Play at Home nabiera rozpędu i już dzisiaj gracze mogą pobrać aż 10 gier za darmo. Japońska korporacja w ramach promocji rozdaje tytuły na PlayStation 5 i PlayStation 4. To świetna okazja do nadrobienia zaległości.

Sony w 2021 roku powróciło z akcją Play at Home, która ma zachęcić graczy do pozostania w domach. Korporacja zdaje sobie sprawę z trudnej sytuacji na całym świecie, więc rozdaje tytuły, by posiadacze PS4 i PS5 mogli w miły sposób spędzić trudne chwile.

Dalsza część tekstu pod wideo

Japończycy zaskoczyli zapewniając graczom Ratchet & Clank (tytuł jest dalej dostępny!), ale następnie opublikowano prawdziwą bombę – producent zdecydował się rozdać kolejne 10 gier. Już dzisiaj możemy ściągnąć kolejne 9 tytułów, a następna pozycja (Horizon Zero Dawn Edycja Kompletna) zostanie udostępniona 20 kwietnia.

Gry za darmo na PS5 i PS4. Promocja Sony

  1. Subnautica - pobierz grę
  2. Enter the Gungeon - pobierz grę
  3. Abzu - pobierz grę
  4. The Witness - pobierz grę
  5. Rez Infinite - pobierz grę
  6. Astro Bot Rescue Mission - pobierz grę
  7. Moss - pobierz grę
  8. Thumper - pobierz grę
  9. Paper Beast - pobierz grę
  10. Ratchet & Clank - pobierz grę

Gry są dostępne dla wszystkich posiadaczy PlayStation 5 i PlayStation 4 – nie potrzebujecie abonamentu PS Plus. Jeśli nawet nie posiadacie aktualnie konta PSN, to warto je założyć, by zebrać gry, które ściągniecie na konsolę po kupieniu PS4 lub PS5.

Jak widać otrzymujemy w tym wypadku zestaw ciekawych produkcji przygotowanych z myślą o PlayStation 4, ale wszystkie tytuły włączymy także na PlayStation 5. I jak oceniacie promocję Sony? Trzeba przyznać, że Japończycy potrafią nas „zatrzymać w domach”. Zestawienie jest szczególnie dobre dla graczy, którzy ostatnio kupili PS4 lub PSVR.

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (129)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper