Iza Łęcka Iza Łęcka 31.03.2021 11:12
PS Plus kwiecień przeciek
10925V

PS Plus na kwiecień ze znakomitą ofertą? Wyciekła lista gier na PS5 i PS4

Sony może ponownie bardzo pozytywnie zaskoczyć ofertą PS Plus na kwiecień. W Sieci pojawiło się zestawienie wypełnione mocnymi produkcjami. Lista z PS5 i PS4 powinna zainteresować wielu graczy.

Japończycy już dzisiaj ujawnią PS Plus na kwiecień, jednakże na kilka godzin przed oficjalnym ogłoszeniem w Sieci zawitała potencjalna lista gier przygotowanych przez Sony. Nie mamy pewności, czy tytuły rzeczywiście znajdą się w abonamencie - przeciek pochodzi ze strony mydealz.de, która otrzymała szczegóły z zaufanych źródeł.

PS Plus na kwiecień

  • Oddworld: Soulstorm
  • Days Gone
  • Zombie Army 4: Dead War

Nie ulega wątpliwości, że propozycje są naprawdę godne uwagi. Days Gone zadebiutowało w 2019 roku jako produkcja ekskluzywna, ciesząc się sporą przychylnością wśród społeczności PlayStation. Obecnie twórcy przygotowują się do premiery pozycji na PC, a posiadacze PlayStation 5 mogą sprawdzić klimatyczną historię w 60 klatkach na sekundę. Kooperacyjna strzelanka Rebelionu zadebiutowała na rynku w zeszłym roku - Igor w swojej recenzji wspominał, że to niezwykle bezpieczny, klasyczny sequel, który oferuje nieco więcej atrakcji.

O zawitaniu Oddworld: Soulstorm w PS Plus wiedzieliśmy od kilku miesięcy, więc akurat ta gra nie jest zbyt dużą niespodzianką. Nie zmienia to jednak faktu, że sympatycy Abe'a od wielu lat czekali na kontynuację unikalnej serii. Kilka dni temu mieliśmy okazję sprawdzić gameplay, który potwierdził wiele nowych umiejętności bohatera.

Oczywiście nie mamy pewności, czy wszystkie wskazane pozycje rzeczywiście znajdą się w ofercie abonamentu Sony, pozostaje więc czekać na dzisiejsze ogłoszenie.

Tagi: ps plus ps plus kwiecień ps4 ps5