Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2021 18:06
Days Gone ulepszenia PC
2018V

Days Gone na PC z ulepszeniami. Twórcy potwierdzają lepszą grafikę i nowe funkcje

Bend Studio właśnie potwierdziło ważne szczegóły dotyczące Days Gone. Produkcja trafi na PC z ulepszeniami i gracze mogą liczyć na między innymi poprawioną grafikę. Gra będzie dostępna na dwóch cyfrowych platformach.

Sony szykuje kolejne gry na PC i na dobry początek na komputery osobiste trafi Days Gone. Już dzisiaj informowaliśmy, że produkcja trafiła na Steam oraz poznaliśmy wymagania sprzętowe, a teraz twórcy ujawnili dodatkowe szczegóły.

Days Gone trafi na PC z poprawkami, a deweloperzy już teraz potwierdzają wsparcie ultraszerokich monitorów, odblokowaną liczbę klatek na sekundę, poprawioną oprawę czy też wsparcie osiągnięć. Bend Studio podkreśla, że to nie wszystkie nowości przygotowane dla nowej platformy.

Studio ujawniło również ważny szczegół – Days Gone będzie dostępne nie tylko na Steam, ale również Epic Games Store. W przyszłym tygodniu pozycja zostanie dodana do katalogu platformy firmy odpowiedzialnej za Unreal Engine.

Days Gone podąży drogą Horizon Zero Dawn (gra również została ulepszona, otrzymała dodatkowe funkcje i trafiła na dwie platformy), więc możemy podejrzewać, że kolejne gry Sony zaoferują podobne atrakcje.

[Aktualizacja #1]

Gra trafiła na Epic Games szybciej:

Źródło: Twitter: BendStudio

Tagi: Days Gone Sony Bend Sony Interactive Entertainment