Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2021 17:46
Oddworld Soulstorm
1360V

Oddworld: Soulstorm na rozbudowanym gameplayu. 12-minut rozgrywki z nadciągającej przygody

Abe na początku kwietnia powróci na trzy platformy. Deweloperzy są w końcu gotowi do zaprezentowania swojej produkcji i dzisiaj możemy spojrzeć na rozbudowany fragment rozgrywki. Studio pokazuje sporo elementów gry.

W nocy mieliśmy okazję pokazać ciekawy fragment z Oddworld: Soulstorm, ale deweloperzy jednocześnie zapowiedzieli, że dłuższy gameplay zostanie zaprezentowany następnego dnia. Teraz możemy sprawdzić rozgrywkę i jedno jest pewne – fani Abe'a będą zachwyceni.

Oddworld: Soulstorm to pełnoprawna kontynuacja uznanej historii, ale deweloperzy nie zdecydowali się na prosty sequel. Propozycja Oddworld Inhabitants to gra „w 2,9D”, która ma zaskakiwać graczy miejscówkami oraz wydarzeniami – autorzy chętnie bawią się perspektywą.

Główny bohater otrzyma tym razem szereg nowych umiejętności i część jego nowych ruchów zobaczycie na poniższej rozgrywce. Studio musiało przygotować sporo zróżnicowanych mechanik, ponieważ ukończenie historii z Oddworld: Soulstorm zajmie graczom przynajmniej 20 godzin.

Oddworld: Soulstorm będzie dostępne w abonamencie PS Plus na kwiecień, ale wydawca potwierdził wczoraj dodatkowe, fizyczne wydanie. Sympatycy serii mogą nawet liczyć na edycję kolekcjonerską.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Oddworld Inhabitants Oddworld: Soulstorm